MARKÉTA REA KRAUSOVÁ

O mně old

e74ea070-2908-4db1-a752-3cebcb337d04 (1)Průzkum moudrosti těla a jeho spojení s prožíváním spokojenosti a lásky se stalo moji vášní.

Zastávám  holistický  přístup ke  zdraví a životu.  Vycházím především z vlastních prožitků a zkušeností, které mě dovedly ke zkoumání a studiu toho,  co jsou pocity a emoce, studiu nervové soustavy a jak fungujeme energeticky.

Myslím si, že znám pouhý zlomeček toho mystéria, jakým lidská bytost je – a i tento zlomeček mi změnil život.

Doma jsem v lese a na louce, ráda sleduji řeku a miluji tanec – jsou pro mě meditací a cestou do přítomnosti.

Zvu vás na cestu do těla.  Není to zájezd, půjdete po svých…do svého života, ke svému štěstí. Dobrou zprávou je, že existuje mapa – vaše tělo. 

 

Absolvovala jsem semináře a výcviky zaměřené na rozvoj sebe sama, na práci s druhými lidmi, na meditaci, terapii, práci s tělem a energií. Tlumočím semináře osobnostního rozvoje a psychoterapie zaměrené na tělo. Organizuji výcvik v Deep Imagery v České republice.

Můj příběh

„Kdybych měla nějak nazvat svůj životní příbeh, bylo by to asi takto: „Jak se prokletí stává požehnáním.“
Nechtěla jsem žít, vnímala jsem život jako trest, jako prokletí a tělo jako omezení. Tělo pro mě bylo úplně nepodstatné a podřadné. A s tímto nastavením se dost špatně žije šťastně. ….více

Vzdělání

Vzdělávací i sebezkušenostní workshopy a výcviky, které jsem absolvovala na poli holistického přístupu ke zdraví a životu najdete zde.